Reference

 

Každý rok jezdila dcera na jiný tábor, ale od té doby, co přijela z tábora Krokodýl, už na žádný jiný nechce. Letos jede již potřetí a já mám jistotu, že aktivity, které si sama může vybrat budou opět ty pravé, aby pustila z ruky mobilní telefon a prožila pár krásných dnů se svými kamarády, skvělými vedoucími a v krásném prostředí. Takže jako rodič absolutní spokojenost. Děkuji a držím palečky, ať vyjde vše perfektně jako v minulých letech.

Dita Ryanochová a Markéta

Váš tábor je super. Kluci s Vámi letos jedou po třetí a pokaždé byli moc spokojení. Bezvadný program, výborná kuchyně a skvělé vedení. Jsem ráda, že jsem Vás před dvěma lety objevila. Byla to náhoda. Hledání na internetu, bez doporučení, taková sázka do loterie. Vřele Vás doporučuji

Gabriela Pfeilová

Stejně jako loni, pojede i letos Davča se svým spolužákem na tábor s Krokodýlem. Nejlepší ze všeho prý byla stezka odvahy a taky šíleně vtipnej vedoucí s růžovýma brejlema ? Chybu neměla ani diskotéka a hra na Mrazíka. Tohle léto se k Davídkovi přidá i jeho mladší brácha Vojtík ( 6 let), pro kterého to bude jeho první tábor ...oba kluci už se hrozně těší- už aby bylo léto :-)

Máma Lenka Krejčí a Davča

Tak, jako asi každý rodič jsme měli obavy, že naše dítě pojede samo poprvé na tábor. Proto jsme vybírali tábor, který bude trvat pouze týden a nebude daleko od místa bydliště. Tábor Krokodýl tyto požadavky přesně splňoval. Když jsme si po týdnu Martinu z tábora vyzvedávali, její první slova byla: "Bylo to super, příští rok jedu zase." A co bylo tak super? Nejvíc si Martina pochvalovala výběr aktivit. Protože je to nesportovní dítě, vybrala si výtvarné a divadelní aktivity. Ani další volnočasové aktivity prý nebyly fyzicky náročné. Výborný byl i výběr lokality. Kupodivu nepadla ani kritika na jídlo :-) Takže letos jede Martina zase.

Jarmila Cibulková

Na Tábory Krokodýl jsme narazili zcela náhodou na internetu. Syny okamžitě zaujala nabídka odpoledních workshopů, a ačkoliv byli po poslední zkušenosti z jiného tábora skeptičtí, nakonec se nám je podařilo přesvědčit, aby to ještě naposledy zkusili. Když jsme si je pak měli o týden později vyzvednout, byli jsme zaskočení jejich reakcí, protože za celé roky se zkušenostmi s jinými tábory se nám opravdu ani jednou nestalo, že by se netěšili domů! Celou zpáteční cestu z tábora Krokodýl se pak překřikovali, aby nám vylíčili všechny zážitky a veselé příhody. Tábory krokodýl mohu tak po naší zkušenosti vřele doporučit! Synové byli tak nadšení, že letos chtějí jet znovu. Ráda bych tak poděkovala všem vedoucím, kteří se na tomto nezapomenutelném týdnu podíleli a mé díky patří i Paní Pelcrové, která ochotně zodpověděla všechny naše dotazy. Jste báječní!

Kateřina a Jiří Herinkovi

Dcera byla dlouhou dobu odpůrce táborů a stále jsme ji nemohli přesvědčit, aby na nějaký jela. Až dala na doporučení kamarádky a vyzkoušela Tábory Krokodýl. Přijela nadšená a plná dojmů a hned nám hlásila, že chce jednoznačně jet další rok znovu a jedině na Krokodýla. Letos jede už potřetí a spolu s ní i mladší dcera, kterou svým vyprávěním také "nakazila". Moc se jí líbí, že je tábor pokaždé na jiném místě a může si vybrat z různě zaměřených workshopů, takže žádná nuda. Vždycky byla spokojená, jak s prima vedoucími, tak s pestrým programem. Užila si dobrodružství a poznala nové kamarády. To, že se chce vracet, je pro nás rodiče jasný důkaz, že to byla správná volba.

Jan Novotný

Děkuji táboru Krokodýl za naši spokojenou Lucinku. Skvělá organizace, prima workshopy. Přivezla si zážitky, vypráví je nad fotkami, kterými vedoucí zásobují rodiče na sociálních sítích. Naučila se ve workshopu kouzlit. Také se naučila jíst omáčky, takže kouzelník byl možná také kuchař. Vedoucí, těm velké díky a obdiv. Mluví o nich spíše, jako o kamarádech. Otírají slzičky, učí, hrají si a někdy asi i krotí. Díky Ondro, Terezko, Elo a všem dalším. Znám vás jen z vyprávění a fotek. Díky celému týmu Krokodýla.

Maminka Katka Maxová a Lucinka

Tábory Krokodýl mohu vřele doporučit. Dcerám se moc líbilo prostředí tábora i jeho program. Každá si vybrala zaměření, které ji baví a tím to pro ně bylo zábavnější než tábory, na kterých byly dříve. Letos už se táboru nemůžou dočkat. S kamarádkami už jsou domluvené a nejraději by začaly balit kufry už teď ?

Jitka Kučírková

Obě dcery pojedou na tábor už počtvrté, pokaždé se znovu těší na naprosto úžasný tým vedoucích a skvěle připravený program. Na výběr je spousta workshopů. Na webových stránkách jsou všechny informace přehledné a veškerá komunikace s TÁBORY KROKODÝL je naprosto bezproblémová. Doporučuji!!!

Petra Kadlecová

Naše Beatka navštívila tábor Krokodýl a byla hrozně nadšená. S dětmi měli plno zábavy a dobrodružství během celého pobytu. Hrozně Beatku bavily výtvarné činnosti ale i plno sportovních aktivit a zážitků. Tábory Krokodýl všem doporučujeme. ?

Magda Gorci

Chtěla bych poděkovat a pochválit organizaci Krokodýl, že uspořádala bezvadné tábory pro děti. Na tyto tábory jsem narazila úplnou náhodou před 3roky na fb. Zaujalo mě, že každý turnus je jinak orientovaný a pobaví se holky i kluci. Já mám syna Petra. Je dost, jako opravdu dost energický ? Měla jsem strach ho poslat samotného. Ale po návratu byl nadšený plný zážitků a už se ptal na další rok, že chce znovu. A tak letos jede již po třetí. Tentokrát sebou bere kamarádku. A už se moc těší. Ještě jednou děkuji ?

Maminka Jana Hovězáková

Dcera se mi loni vrátila z tábora nadšená, spokojená a první co hlásila, bylo: příští rok jedu zase!!! Není nad to, když jsou děti spokojené a věnují se jim vedoucí s radostí a chuťí. Takže jasná volba, letos jede s Krokodýlem zase?

Jana Mlčochová

V roce 2022 byla moje dcera poprvé u Vás na táboře a moc se jí tam líbilo. Byla nadšená aktivitami a přístupem skvělých vedoucích. Také byla spokojená se spaním v chatkách a moc jí u Vás chutnalo :) Letos k Vám jede hned na první turnus a už teď odpočítává dny a těší se na Vranovskou přehradu. Spokojený rodič s dcerou

Martin Dvořák a Šárka Dvořáková

Syn se zúčastnil tábora Krokodýl v létě 2022 na doporučení kamaradky a byl tam velmi spokojený☺️ Vedoucí posílali každý den nové fotky na fb, bylo vidět, že se děti nenudí ? Dny měly děti vyplněné nabitým, zábavným programem, což mi syn po návratu domů potvrdil. Byl nadšený? Ještě dlouho po návratu o táboru mluvil, byl plný pozitivních zážitků a na jeho přání jede letos znovu i se svou mladší sestrou ?

Jitka Lišková

Kluci (6 a 8 let) byli na táboře poprvé a velmi se jim tam líbilo. Líbily se jim workshopy, hlavně tábornické dovednosti a vědecké pokusy. Přímo nadšení byli z jídla, které jim chutnalo a byl v něm velký výběr. Vedoucí měli každý den připravený zábavný program, rozhodně se na táboře nenudili. A když se vrátili, hned říkali, že za rok jedou určitě znovu! Už se moc těší!

Renata Kopečná

S tábory Krokodýl jezdíme již 3 roky. Dcera je nadmíru spokojená. Má velmi oblíbené vedoucí a přijede vždy plná nových dojmů a zážitků. Hned po návratu z tábora říká, že za rok chce zase. O programu a workshopech mluví ještě velice dlouho. Organizace na táboře je také skvělá. Jídlo jí vždy chutná. Pokud je potřeba, tak děti mohou od vedoucích zavolat. Mám jistotu, že je o děti dobře postaráno. Tábor všem doporučuji.

Romana Belánová

Moje dcera Káťa se vrací na Vaše tábory velmi ráda. Tábory jsou vždy v krásném prostředí, chválí si možnost výběru workshopů a bohatý celodenní program. I když není velký jedlík na táboře chuť k jídlu má a jídlo je jako doma. Našla tam spoustu nových kamarádů, s kterými se chce setkávat i další rok na Vašem táboře.

Ladislavová

Na tábory Krokodýl jezdí dcera moc ráda. Celý rok se těší na další táborové dobrodružství, vedoucí a kamarády. Z pohledu rodiče mám jistotu, že je zde v dobrých rukou a že zažije spoustu zábavy. Tábory Krokodýl mohu jen doporučit.

Hana Bláhová

Syn byl rád, že jel na vás tábor. Byl tam poprvé a přijel nadšený. Říkal, že další rok pojede znova. Hodně aktivit. No říkal, prostě super.

Schwarzová

Z táboru Krokodýl jsme byli nadšení celá rodina. Nám rodičům se hned zalíbila lokalita a také zázemí areálu a naše dcera byla nadšená, jak ze zajímavých workshopů s různou tématikou, tak i z celotáborově motivované hry. Navíc tady poznala hodně nových kamarádů a naučila se tábornické dovednosti. Můžeme jen doporučit. ?

Markéta M.

O táboru Krokodýl jsme se dozvěděli od spolužačky ze školy. Obě dcery jedou již 4. rokem, moc si chválí vedoucí, program i ubytování. Z každého tábora si dovezou vždy spoustu nových zážitků a poznají nové kamarády. Za nás vřele doporučuji!

Jana Šmídová

Dobrý tábor. Pestrý program a hodně aktivit. Syn přijel spokojený. Těší se na nová dobrodružství a "stáré" kamarády. Příští rok zas!

Jan a Jana Lukášovi

S Krokodýlem jede dcera letos již po čtvrté, tentokrát rovnou na oba turnusy. Nejvíce oceňuje pohodovou atmosféru, zábavu, a hlavně skvělé instruktory.

Alena Kamínková

Syn jede letos na tábor s Krokodýlem již potřetí a každoročně se moc těší. Našel si tam nové kamarády a všichni se v létě rádi spolu scházejí.

Lucie Křížová

Tábory bylo moje dětství a moc mě těší, že navzdory "jiné době" můžou moje děti zažít totéž. S Tábory Krokodýl jsme trefili naši notu, děti nadšené, plné zážitků a dojmů. A pro mě jako pro rodiče vše klapalo perfektně po stránce organizační. Těšíme se na další sezónu a pak tu další a další... Děti i napadlo, že jednou budou oni ti vedoucí, a tak to má být :) Díky

Iva Šimková

S TÁBOREM KROKODÝL byly děti maximálně spokojené a letos už se moc těší na léto, až na tábor pojedou zase. Nejvíc se jim líbily dopolední workshopy. Na jídle si pochutnaly každý den a adrenalinem pro ně byla stezka odvahy. Z tábora si odvezly mnoho zážitků a vzpomínek. A pro mne, jakožto pro maminku bylo dobré, že na Facebook přidávali organizátoři tábora fotky z průběhu dnů.

Jana Mokrá

Bei se tábor moc líbil. Jela s kamarádkou a odjížděla se spoustou dalších kamarádek domů. Když jsme letos řešili kam na tábor, tak bez váhání Krokodýl zvítězil. Nastalo obvolávání holek a plánování, jak se zase sejdou a naváží na loňské radovánky. Jsem rád, že i dnes mají děti možnost zažít dobrodružství v podobě tábora, a to díky vedoucím, bez kterých by to nebylo ono.

Martin Kocman

Již počtvrté pojede dcera na tábor Krokodýl. Líbí se nám, že každý rok poznají táborníci jinou část naší republiky. Já jako rodič nejvíc oceňuji, že děti mají být bez mobilního telefonu. Sice to přímo nezakázali, ale vřele doporučili. Dcera byla i na jiném táboře, ale bohužel mě u nich zklamal přístup vedoucího k elektronice. Samozřejmě i tam jsme ji vyslali bez mobilu a když se to vedoucí dověděl, dal nám jasně najevo, že byla chyba jí mobil nedat. Myslím, že tábor je od toho, aby si děti užili přírodu a dobrodružství. A ne, aby pak po nocích nespali a doháněli svůj virtuální svět. A to přesně tento tábor splňuje. Až vyroste i druhá dcera do táborového věku, určitě ji vypravíme s touto partou TÁBORY KROKODÝL do nepohody.

Věra Marousková

Tábor Krokodýl mohu jen doporučit, dcera přijela nadšená a říkala, že by klidně byla ještě týden. Příjemné prostředí, hezké ubytování, velkým benefitem doprava z Prahy autobusem. Určitě oceňuji různorodost aktivit. Moje holčička si vybrala výtvarnou výchovu a tance. Dovezla překrásné výtvory, za které by se nemusel stydět ani dospělý. Chválila stravu. Určitě bych i ráda ocenila příspěvky s fotografiemi za každý den, protože se mi tak méně stýskalo?. Velká spokojenost. Doporučuji -?. Příští rok jedeme znovu.

Irena Trejbič Čeledová

Tábor je dělaný srdcem, vytváří ho osoby, kterým na dětech záleží. Syn jel poprvé a na tábor se těšil. Potkal tam prima partu a užil si hodně zábavy, žádná nuda. Jídla tak akorát, pohybu víc než dost. To je to, co dnešní děti potřebují. Jedno týdenní detox od telefonu, notebooku je vždy jen vítán. Mě jako rodiči se líbí online deník, kde vidím, co jaký den s dětmi dělali. K ničemu nemám výhrady. Hlavní je spokojenost syna a ten spokojený byl. Za mě doporučuji na 100 % :-)

Spaska Mittnerová

Syn měl jet na tábor úplně poprvé a ještě sám, takže se mu moc nechtělo. Vrátil se moc spokojený s tím, že příští rok jede znovu. Oceňoval zejména zábavný program, nejvíc nadšený byl z dílen - vědeckých pokusů. Kladně hodnotil přístup vedoucích, s dětmi se spřátelil bez problémů. Věřím, že když už ví, do čeho jde, tak si příští rok tábor užije ještě víc.

Alžběta Jačková

Všechny tři děti jezdí od první třídy na tábory a z jejich nadšení je vždy poznat, jaký tábor "byl". Petr je už v osmé třídě a tábor si pochvaloval... Žádná nuda, hodně akcí, super jídlo :-) super zábava ve skvělém kolektivu i s vedoucími. Příště jedeme zase.

Eva a Petr Gregorovi

Letos se dcera zúčastnila poprvé pobytu na táboře Krokodýl a byla velice spokojená. Přijela domů úplně nadšená. Už párkrát na táboře byla, ale Tábory KROKODÝL si oblíbila a příště určitě jede zase. Velice jsme byli spokojeni.

Markéta a Vaneska Brindzovi

❤️. Syn Thomas byl poprvé na táboře krokodýl. Moc se mu tam líbilo ,určitě půjde i příště , měl plno zážitků. ,užil si to moc ,a jen škoda že si nevzal na kamarády kontakty . Bude se těšit na příště. A třeba vezme i sestřičku Jessicu. ❤️

Zuzana Šoba Lamáčová

Bála jsem se Míšu poslat na týden na tábor, jelikož to bylo poprvé, ale přístup instruktorů předčil mé očekávání. Míša byl spokojený a to je pro mě nejdůležitější.

Žaneta Frančiaková

Tábor Krokodýl mě mile překvapil. Synovi se moc líbilo a dokonce byl nadšený i z jídla, i když je frfňa ?. Vrátil se domů plný zážitků, o kterých mluví ještě dnes. Děkujeme za všechno.

Žaneta Komínková