O našich táborech

 

Kdo jsme?

Jsme tým lidí, kteří se velmi neradi nudí a mají chuť a potřebu stále vytvářet kreativní a podnětné prostředí pro rozvoj dětí. Jestli milujete legraci a smršť zábavy, našli jste ty správné webové stránky. Tábory pro děti jsme se začali zabývat již v roce 2002.

 

Tvorba programů

Tvorba programů, vymýšlení zábavných her a aktivit různého zaměření, nás velmi baví a naplňuje. Stejně jako vy i my víme, že každé dítě je osobnosti a každé z dětí má zcela jiné potřeby a zájmy. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Prostřednictvím zábavy a radosti se snažíme naplnit jejich potřeby a zájmy. Dětský smích a spokojenost dětí je pro nás na prvním místě. Úsměv a radost dětí je pro nás tou největší odměnou. Program táborů vymýšlíme tak, abychom smysluplně využili čas strávený s dětmi. Aby děti odjížděly s úsměvem na tváři a chutí jet s námi příští rok znova.

 

Zkušenosti

Za naší prací stojí mnoho let praxe a zkušeností práce s dětmi. Proto můžeme nabídnout kvalitu, profesionalitu a serióznost, spolehlivost a vstřícnost.

Náš tým se skládá ze zkušených vedoucích, kteří léta pracují s dětmi ve věku od 5 do 15let. Oddílový vedoucí jsou naši osvědčeni studenti pedagogických fakult. Všichni se po celý rok vzděláváme a školíme v oblasti dětské psychologie a pedagogiky.

 

Proč to děláme?

Úkolem našich vedoucích a lektorů je dětem pomáhat rozvíjet jejich osobnost, dovednosti, kreativitu, logické myšlení, zručnost i týmového ducha. Chceme, aby si děti tábor užívaly a strávily čas společně s námi co nejlépe a nejkvalitněji. Nadšení, zájem a spokojenost dětí nám přináší energii a zároveň pro nás znamená velkou motivaci.

Největší odměnou pro nás je, když vaše dítě odjíždí z tábora nadšené a těší se, že příští rok pojede znovu.

Přihláška na tábor